O rankingu

Nasze porównanie firm oferujących hosting www, zostało przygotowane na podstawie własnych doświadczeń z kilkunastoma dostawcami hostingu oraz analizie rynku hostingowego w Polsce pod różnymi parametrami takimi jak, wielkość serwera, transfer miesięczny, ilość kont email, ftp, baz danych, ceny, gratisów i kreatorów stron www.

Naszym zadaniem było stworzenie jak najlepszej porównywarki hostingów www, żebyś mógł utwierdzić się w przekonaniu, że wybrany przez Ciebie hosting jest najlepszy, lub żebyś mógł w prosty sposób wyrać ten, który spełni Twoje wymagania. Sprawdź nasz ranking i przekonaj się, który hosting w najlepszym stopniu spełni Twoje oczekiwania.

Przygotowaliśmy również mini słowniczek hostingu, dzięki któremu mamy nadzieję, że rozwiejemy kilka kwestii dotyczących parametrów hostingu oraz burzliwych tematów, na temat których często można zauważyć dyskusje na forach internetowych.

hosting porównanie

Porównanie hostingów www ma swój decydujący klucz, którym oprócz wydajności serwera i innych jego parametrów są dodatki, które otrzymujesz do niego. Czasem warto zapłacić troszkę więcej za hosting w pierwszym roku i otrzymać za darmo 5 zdjęć w banku zdjęć. Dzięki takiej promocji możesz zaoszczędzić nawet połowę ceny hostingu, więc korzyści są wymierne Dzięki temu tak na prawdę koszt hostingu wychodzi dużo niższy, niż cena, którą za niego płacisz. Warto zwrócić na to uwagę, ponieważ może się okazać, że po skorzystaniu z kilku gratisów oferowanych przez daną firmę hostingową zaoszczędzisz taką kwotę, że hosting Ci się zwróci w pierwszy miesiącu jego użytkowania, czego Ci życzymy. Zostań łowcą okazji i spraw sobie darmowy hosting 😉

Naszym zdaniem bardzo ważny jest 14 dniowy okres testowy hostingu www. Dzięki niemu będziesz mógł sprawdzić, jak działa dana firma oraz jej dział obsługi klienta. Czy sprawnie odpowiada na Twoje zgłoszenia, czy jest w stanie sobie z nimi poradzić i czy traktuje poważnie Twoje problemy. Jak wiadomo czasem awaria strony, serwera może odebrać Ci ważnego klienta, dlatego bardzo ważna jest obsługa klienta w danej firmie oferującej hosting www.

hosting www porównanie

W ciągu ostatnich kilku lat zastanawialiśmy się, jaki hosting będzie w nszym przypadku najbardziej optymalny. Przechodziliśmy wielokrotnie między różnymi dostawcami, aż wreszcie po długich poszukiwaniach znaleźliśmy dostawcę, który spełnił nasze wszelkie oczekiwania i jesteśmy zadowoleni z jego obsługi. Tobie również życzymy odnalezienie najlepszego hostingu dla Twojej strony www.